×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Cetus Consulting | Gdańsk, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

O NAS

O Sandler Training Polska

Pomagamy odnoszącym sukcesy klientom zoptymalizować inicjatywy sprzedażowe.

Nie musisz już zadowalać się czymś innym niż najlepszy możliwy wynik. Szkolenia firmy Sandler oferują sprawdzone procesy i metodologie.

Poznaj nasz zespół

Sandler Training Polska (Master Franchisee) jest częścią jednej z największych na świecie organizacji szkoleniowo-doradczych Sandler Training, będącej liderem we wdrażaniu rozwiązań z zakresu strategii i technik sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Globalna sieć konsultantów działa w ponad 250 regionalnych biurach w 25 krajach. Dzięki unikatowemu w skali świata know-how możemy realnie zwiększyć efektywność działania sił sprzedaży naszych klientów. Rozwiązania oferowane przez Sandler Training od wielu lat zdobywają różnego rodzaju, branżowe nagrody i wyróżnienia.

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.

Nasi klienci

Szkolenia firmy Sandler można w pełni dostosowywać do potrzeb uczestników, dzięki czemu możemy zapewniać klientom skuteczną obsługę niezależnie od wielkości firmy czy branży. Nasi klienci działają w branży IT, bankowości, opiece zdrowotnej i wielu innych. Są wśród nich firmy różnej wielkości — od małych i średnich, aż po duże organizacje.

Dołącz do zwycięskiej drużyny

Działamy w sposób szybki i dynamiczny, całkowicie skupiając się na obsługiwanych przez nas klientach. Ważne jest dla nas również zadowolenie naszych pracowników. Aby osiągnąć ten cel, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i solidny pakiet świadczeń, elastyczne harmonogramy pracy pozwalające zachować równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz nieustanne szkolenia ułatwiające rozwój kariery.

Uznanie w branży

Firma Sandler została wyróżniona wieloma nagrodami krajowymi, w tym „Training Industry Top 20 Training Companies” oraz „Selling Power Magazine Top 20 Sales Training Companies”.