×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Cetus Consulting | Gdańsk, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

CETUS CONSULTING

Centrum doradczo–szkoleniowe Sandler Training w Polsce Północnej z siedzibą w Gdańsku

Zajmujemy się podnoszeniem poziomu sprzedaży oraz zwiększaniem skuteczności działania zespołów sprzedażowych i pojedynczych handlowców.
Chcesz sprzedawać więcej i skuteczniej – pracuj z nami! 

Jacek Czarnowski

Menedżer związany ze sprzedażą i marketingiem od 1993 roku. Przez ponad 17 lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży lub dyrektora marketingu między innymi na rynku FMCG, mody i usług (firmy Kamis, Fazer, czy Atlantic). 
Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting – franczyzobiorcy Sandler Training (od początku 2010).

Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył także Akademię Coachingu Biznesowego oraz Szkołę Facylitacji Pathways.
Realizuje projekty skierowane do kadry menedżerskiej i handlowej, prowadzące do zwiększenia efektywności sprzedażowej. Trener specjalizujący się w tematyce zarządczej i sprzedażowej.
Wykładał na studiach MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni. Mówca biznesowy - prelegent na wielu konferencjach i seminariach.

Twórca i organizator największej w północnej Polsce cyklicznej konferencji dla menedżerów sprzedaży, odbywającej się od 2012 roku w Gdańsku "Morfologii Sprzedaży" i "Morfologii Przywództwa".
Prywatnie instruktor kajakarstwa – prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą.

Aneta Wieliczko

Zajmuje się organizacją szkoleń, seminariów i konferencji, oraz pozyskiwaniem nowych klientów w Cetus Consulting, autoryzowanym franczyzobiorcy Sandler Training.

Posiada wieloletnie doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta w Polsce oraz Wielkiej Brytanii.

Ukończyła WSIiE TWP w Olsztynie na wydziale Ekonomii ze specjalnością ekonomika i rachunkowość przedsiębiorstw.

Jej pasją jest muzyka, łamigłówki oraz podróże, a największym spełnionym marzeniem była wyprawa do Nowej Zelandii.

Paweł Sobociński

Doświadczony sprzedawca, trener, coach oraz wdrożeniowiec. Swoje umiejętności sprzedażowe rozwijał na rynku nieruchomości w ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości. Jako trener wewnętrzny odpowiadał za system wdrażania menedżerów i agentów, a także  utrzymywał się w czołówce doradców z najlepszym wynikiem sprzedażowym w firmie.

Ekspert w zakresie podpisywania umów na wyłączność.
Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, obsługi klienta, sprzedaży oraz zarządzania zespołami. 

Rozwija zespoły sprzedażowe w firmach, poprzez diagnozę zastanej sytuacji oraz dopasowane programy szkoleniowo-doradcze. Stawia przede wszystkim na warsztaty w małych grupach oraz indywidualny coaching i mentoring. Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu oraz jasne, określone zasady.

Regularnie powraca do swojej dawnej pasji – dziennikarstwa, udzielając się na łamach czasopism branżowych.
Lubi dobre kino oraz dobrą muzykę na żywo. Jest fanem twórczości Kazika Staszewskiego. Zimą wskakuje do przerębla, latem ugania się z wędką za rybami.

Jak pracujemy?

Nasza filozofia to kompleksowość działania i skupienie na klientach naszych klientów.
Kompleksowość to znaczy praca nad wszystkimi kluczowymi aspektami wpływającymi na budowanie skutecznego zespołu handlowego w przedsiębiorstwie:
Zaczynając od strategii sprzedaży i dobrze zaplanowanego procesu sprzedaży oraz wynikających z niego parametrów dotyczących celów handlowych, kluczowych aktywności sprzedażowych oraz programów motywacyjnych dla sprzedawców. Kolejnym temat to kompetencje handlowe członków zespołu a kończymy na aspektach pozwalających skutecznie wdrażać plany w życie jak monitorowanie działań sprzedażowych i wszechstronne udzielanie wsparcia handlowcom.
Uczymy naszych klientów aby sprzedawali w zgodzie ze strategią WIN-WIN sami zarabiając godnie ale dbając jednocześnie o interes swoich odbiorców.

Dariusz Milczarek

Zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym. Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca i wieloletni akcjonariusz House of Skills; od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator projektów szkoleniowych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych. Na przestrzeni 16 lat pracy trenerskiej w jego kursach uczestniczyło ponad 4 tysiące osób. Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe. Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prywatnie entuzjasta nurkowania i badmintona.

Bartłomiej Posmyk

Jego obszar specjalizacji to szkolenia z umiejętności sprzedażowych i zarządzania sprzedażą. Obecny od 2006 roku w zespole pionierów instalujących Sandlera w Polsce.

Od 2010 r. członek Zarządu Sandler Training Polska, obecnie Partner w firmie. Wcześniejsze doświadczenia obejmowały rolę dyrektora handlowego w jednej ze spółek koncernu ubezpieczeniowego i dyrektora generalnego w firmie medycznej. Jego obszar szczególnych zainteresowań to strefa komfortu sprzedawcy - profesjonalisty. Jest współ-twórcą treningu inteligencji kinetycznej rozwiązującego konflikty w komunikacji wewnątrz zespołów menedżerskich.

Obserwuj nas na portalach społecznościowych

Obserwuj nas na portalach społecznościowych aby otrzymywać najnowsze porady sprzedażowe!

Sandler Training Polska Północna na Facebooku

Sandler Training Polska na LinkedIn