×
Sandler Training Polska jest myślami z naszymi klientami oraz ich rodzinami i firmami, na które wpłynął COVID-19. Jesteśmy w pełni zaangażowani we współpracę z Wami, aby pomóc Wam i Waszym firmom w tym niezwykłym czasie. Organizacja Sandler Training Polska jest otwarta, ale działa zdalnie, czyli zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Wszystko to, aby pomóc „spłaszczyć krzywą” rozprzestrzeniania się wirusa. Jesteśmy tu dla Was i naszej społeczności. Nie wahajcie się zadzwonić lub napisać do nas e-mail, aby porozmawiać o swoich wątpliwościach. Życzymy zdrowia i bezpieczeństwa Waszym rodzinom, zespołom i klientom.
Skip to main content
Cetus Consulting | Gdańsk, Poland
 

This website uses cookies to offer you a better browsing experience.
You can learn more by clicking here.

Rozwiązania

Systematyczne podejście do sukcesu — niezależnie od branży i wielkości organizacji

Szkolenia przyniosły mierne lub krótkotrwałe skutki?

Warto rozważyć współpracę z firmą o 40-letnim doświadczeniu w budowaniu długoterminowego, trwałego wzrostu swoich klientów. Nie oferujemy rozwiązań zapewniających poprawę na krótką metę — wiemy, że krótkotrwałe rozwiązania tak naprawdę niczego nie zmieniają. Działamy w perspektywie długoterminowej, wspierając Twoją firmę w procesie wprowadzania trwałych zmian oraz możliwości rozwoju i osiągania sukcesów. W tym celu wykorzystujemy wielokrotnie nagradzaną, sprawdzoną metodologię, połączoną ze szkoleniami utrwalającymi prowadzonymi przez naszych doświadczonych ekspertów. Co możemy w ten sposób zapewnić? Mierzalną, trwałą i permanentną poprawę.

Rozwiązania sprzedażowe

  • System Sprzedaży Sandlera — omówienie
  • Rozwiązania dla zespołów sprzedaży

Rozwiązania do zarządzania sprzedażą

Rozwiązania z zakresu przywództwa

  • Coaching, mentoring i nadzorowanie pracy

Gdy Twoja organizacja potrzebuje czegoś więcej niż uniwersalnego podejścia

Nie wszystkie firmy tworzą prospektów, sprzedają i świadczą usługi w ten sam sposób. Wszystkie jednak oczekują wymiernych rezultatów, gdy poczynią inwestycje w szkolenia mające na celu zwiększyć wydajność zespołów.

Nie trać nadziei. Możesz dokonać zmiany.

Być może nadszedł czas, aby podjąć współpracę z partnerem, który dostosuje program szkoleń do TWOICH potrzeb — niezależnie od Twojej branży i struktury organizacyjnej.

Partnerem o sprawdzonej historii sukcesów na całym świecie — zarówno wśród małych i średnich klientów, jak i tych notowanych na liście Fortune 500.

Blog Sandler

W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki na temat bieżącej sprzedaży, zarządzania sprzedażą, przywództwa i organizacji. Zapraszamy do komentowania naszych wpisów oraz dzielenia się nimi ze współpracownikami.